Our TeaM

Team

Zonal Team

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes.

Javiera Matamala - Agronomist Engineer

NORTH ZONE III y IV
+56 958586434
jmatamala@bionativa.cl

Gonzalo Uribe - Agronomist Engineer

ZONE RM, V
+56 958128102
guribe@bionativa.cl

Máximo Quezada - Agronomist Engineer

ZONE VI
+56 958128096
mquezada@bionativa.cl

Ernesto Guerra - Agronomist Engineer

ZONE VII y VIII
+56 953331792
eguerra@bionativa.cl

Pedro Alvarez - Agronomist Engineer

ZONE IX AL SUR
+56 996316002
palvarez@bionativa.cl

Eduardo Verdugo - Agronomist Engineer M.B.A.

SALES MANAGEMENT
+56 996315906
everdugo@bionativa.cl

Walter Hettich - Agronomist Engineer

TECHNICAL MANAGEMENT
+56 995373026
whettich@bionativa.cl

Sebastián Garnica - Agronomist Engineer

I+D SOUTH ZONE
+56 9 97399742
sgarnica@bionativa.cl

Luís Romero - Agronomist Engineer Ms.Cs.

I+D CENTER ZONE
+56 968303864
lromero@bionativa.cl

Testimonios

Lo que el cliente dice sobre nosotros

Thomas Larson
    Thomas Larson

    Customer

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

    Patricia Wade
      Patricia Wade

      Customer

      Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

      Sharon Hunter
        Sharon Hunter

        Customer

        Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.

        Aaron Scott
          Aaron Scott

          Customer

          Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt.